Niečo o nás
JoyMechanix je inovačným výrobcom televíznej a filmovej techniky. Medzi naše výrobky patria 3D, 2D systémy pohyblivej kamery na lanách a gyrostabilizovaný trojosový kamerový rig. Dané technológie sa môžu používať počas rôznych podujatí, takých ako sú napríklad športové preteky, natáčani filmov, iných veľkých podujatí a televíznych vysielaní po celom svete. Naše systémy dovolia kamerám natáčať skvelé zábery a presne a jemne sa hýbať sa v takých uhloch, ktoré boli doteraz nedostupné. Kvôli používaniu unikátnych patentov sme lacnejší ako konkurencia, ale ani náhodou nejdeme dole s kvalitou! Všetka naša technika sa zakladá na princípe Plug-n-Play, kvôli čomu je jej používanie veľmi jednoduché.
Elektronika
Pri elektronických komponentoch nám ide predovšetkým o stabilnosť a výkonnosť. Prešli sme si dlhou cestou, veľa sme experimentovali, aby sme overili všetky komponenty a schémy v každej možnej variácii. Našli sme najlepšie riešenia, o ktorých sme mohli snívať. Potom sme overili schopnosť systému vydržať podmienky sibírskeho chladu a teplého južného leta. Monitorovanie funkčnosti systému v reálnej práci nám poskytol viac praktických informácii ako testy v laboratóriu. Keď sme spojili všetky naše skúsenosti, vyšli nám z toho výrobky, ktoré spájajú v sebe výkonnosť a spoľahlivosť. Teraz tieto výrobky prezentujeme vám!
Ukladanie pohybu
Používateľ systému JoyMechanix môže redigovať a ukladať okolo 450 pohybových stôp (45 lokácii, 10 pohybových stôp v každej). Systém je jednoduchý a umožňuje jednoducho vyberať medzi rozličnými uloženými pohybmi, okrem toho má rýchly štart a ukončenie. Presnosť letu dosahuje 5cm.
Kvalita výroby
Aj tie najlepšie a najnovšie softvéry a elektronické súčiastky nemôžu pracovať s materiálom nízkej kvality. Detaily, ktoré sú vyrobené v elektronicky kontrolovaných výrobniach, sú základom kvality naších systémov. Kontrolujeme všetky etapy procesu výroby. Aby sa komponenty stali súčasťou našich výrobkov, podrobujeme ich záťažovým skúškam.
Softvérove zabezpečenie
Náš hlavný IT špecialista rád hovorí “Čím je kód jednoduchší, tým lepšie funguje”. Tím JoyMechanix vykonal veľa práce na to, aby kód fungoval ako má. Dosiahli sme cieľ urobiť ho takým stabílnym, ako napríklad kalkulačka. Samozrejme, náš program obsahuje tisícky riadkov kódu, ale každá funkcia je optimalizovaná tak, aby čo najlepšie spĺňala požiadavky naších zákaznikov. Je jedno, nakoľko zložitý je systém, ale musí byť jednoduchý na používanie. To je náš princíp.
Bezpečnosť
Bezpečnosť pre systémy JoyMechanix je na prvom mieste. Tím najlepších inžinierov vyrobil najbezpečnejší systém, ktorý sa skladá z troch základných bodov.
Prvý bod (softvérova kontrola):
 • Programované bezpečnostné zóny.
 • Softvérova kontrola všetkých súčasti systému, od joystickov po posuvné súčiastky.
 • Softvérova kontrola siete.
 • Softvérova kontrola maximálnej výkonnosti motora.
Druhý bod (kontrola kameramana):
 • Kameraman môže systém vždy zastaviť s použitím havarijného tlačidla.
 • Kameraman môže počítačovo sledovať hociktoré nezrovnalosti a chyby v systéme.
Tretia úroveň (kontrola pohyblivých častí):
 • Všetky pohyblivé časti majú magnetické brzdy, ktoré systém zastavia, ak pohyblivé časti stratia signál.
 • Ak je nejaký kábel pokazený alebo odpojený zo siete počas prevádzky, systém automatický zastaví.
 • Ak počítač aleo softvérove zabezpečenie prestane fungovať, systém zastaví prevádzku bezpečným spôsobom.
 • Pohyblivé časti kontrolujú svoju maximálnu výkonnosť a zastavia, ak by prekročila štandartnú úroveň.
 • Po strate signálu alebo pripojenia systém sa nespustí, pokiaľ personál neoverí všetky pohyblivé časti.
PARTNERI A KLIENTI
Systému JoyMechanix sa už zúčastnili viacerých natáčaní. Boli využívané centrálnymi televíznymi kanálmi, počas medzinárodných pretekov, na koncertoch známych hudobníkov. Okrem toho natáčame výstavy najnovších počítačovych hier a filmy.
PARTNERI A KLIENTI
Systému JoyMechanix sa už zúčastnili viacerých natáčaní. Boli využívané centrálnymi televíznymi kanálmi, počas medzinárodných pretekov, na koncertoch známych hudobníkov. Okrem toho natáčame výstavy najnovších počítačovych hier a filmy.
KRAJINY PRÍTOMNOSTI
RUSSIA
CHINA
UZBEKISTAN
INDIA
ITALY
POLAND
GERMANY
SPAIN
UK
AUSTRALIA
USA
MEXICO
Prihlásiť sa na odber
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov. Privacy Policy
© 2014-2023 JOYMECHANIX | Všetky práva vyhradené