Správy

Noví partneri

Datos Media Technologies sa venuje poskytovaniu technológií, poradenstva, integrácie, školenia a podpory na budovanie a zlepšovanie pracovného toku pre mediálny priemysel; disponuje profesionálmi s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti vysielacej techniky na výrobu, archiváciu a distribúciu audiovizuálneho obsahu. Datos Media Technologies vyvinula dlhoročného poskytovateľa vysielacích a mediálnych riešení, ktorý spája rozsiahle skúsenosti so schopnosťou rýchlo a efektívne implementovať nové technológie. Datos Media tiež distribuuje širokú škálu produktov od popredných svetových výrobcov hardvéru a softvéru. Trvajú na myšlienke, že na to, aby mali najlepšie integračné riešenie, musia do svojho katalógu zahrnúť tie najlepšie značky.

Ponúka tiež systémy na mieru zahŕňajúce kompletné televízne a rozhlasové štúdiá na kľúč, redakcie, postprodukčné balíky, technické dispečingy, správu obsahu, vysielacie a kontinuitné systémy, OB Van a dokonca aj komerčné HQ audio riešenia. Medzi jej klientov patria verejnoprávne televízie, ale aj iné súkromné ​​televízie a veľké audiovizuálne produkčné spoločnosti.

Spoločnosť VANTeC, SA bola založená v roku 1991 s 25-ročnými skúsenosťami na trhoch, kde pôsobí. Svoju činnosť začala integráciou riešení počítačovej grafiky a spracovania obrazu od popredných vtedajších výrobcov ako NeXT, SGI alebo Alias.

V priebehu rokov spoločnosť nadobudla rozsiahle skúsenosti v oblasti grafiky v reálnom čase, či už pre šport, spravodajstvo alebo zábavu, s riešeniami pre systémy virtuálnych množín a rozšírenú realitu, grafiku pre veľké LED obrazovky, sledovanie kamier, zachytávanie pohybu a Fotoaparátová robotika. Okrem týchto oblastí má VANTeC aj rozsiahle know-how v oblasti predaja riešení pre postprodukciu, vrátane úprav, špeciálnych efektov a 3D modelovania a animácie.

VANTeC a Datos Media sú súčasťou skupiny Danmon Group, ktorá pracuje špecificky v sektore vysielania, s medzinárodnou pôsobnosťou v rôznych krajinách, ako je Veľká Británia, Nemecko, Dánsko, Švédsko, Nórsko, Vietnam, Španielsko a Portugalsko, a poskytuje znalosti a riešenia v rôznych oblastiach. ako audio, video inžinierstvo a satelitné vysielanie, medzi inými.

"Pri našom pokuse ponúknuť inovatívne riešenia sme videli, že JoyMechanix má potenciál zaviesť niečo rušivé vo veľkých produkciách v štúdiu. JoyMechanix ponúka kompaktné a presné riešenia na úsporu miesta na podlahe štúdia a ponúka veľkú kreatívnu flexibilitu." povedal Tomas Nielsen ( CEO Datos Media Technologies a člen predstavenstva VANTeC).

Obaja naši noví vážení partneri v Portugalsku a Španielsku majú skvelé skúsenosti s integráciou, inštaláciou, školením a údržbou na všetkých trhoch s pracovnými postupmi založenými na súboroch pre produkciu a postprodukciu, vrátane archivácie, MAM/PAM, centralizovaného ukladania, redakcie, audiovizuálneho prostredia. poskytovanie obsahu a integrácia štúdií.